zdjęcie z strony fb projektu społecznego "Karm, Mamo!"

Mam! Nareszcie mam! :)

Nie załapałam się na poprzednią partię, teraz w Wydawnictwie Mamania  wyszedł dodruk i mogę się cieszyć swoim własnym, pachnącym jeszcze farbą drukarską egzemplarzem.

Książka „Opowieści o karmieniu piersią. Przełamując bariery” to zbiór opowieści mam, które wbrew przeciwnościom postanowiły karmić piersią swoje dzieci. Ich historie zebrała pomysłodawczyni projektu społecznego Karm, Mamo!„.

Możemy przeczytać więc między innymi o nastoletniej mamie, mamie chłopczyka z zespołem Downa, mamie skrajnego wcześniaka, czy mamie dziewczynki z alergią.

Polecam tę książkę wszystkim tym rodzicom którzy wygrali walkę o karmienie naturalne, tym którzy planują dziecko i rozważają karmienie go mlekiem mamy a także wszystkim tym, którzy chcieliby przeczytać fajne, podnoszące na duchu historie z happy endem. Droga do karmienia dziecka piersią nie zawsze jest łatwa ale jak pokazują nam „Opowieści …” może być to droga zwieńczona sukcesem :)

Jeżeli chcecie otrzymać swój egzemplarz książki, możecie zamówić ją bezpłatnie w Wydawnictwie Mamania (KLIK)

Myślę, że naprawdę warto :)

 

ps. Ten post NIE jest sponsorowany i NIE jest wynikiem współpracy z Wydawnictwem Mamania czy pomysłodawczynią projektu „Karm, Mamo!” 😉