angel-427478_1280(1)

Przyciskała do serca Jego ukochane ciałko i walcząc z oszołomieniem chłonęła każdą chwilę, która była im dana.

Żeby zapamiętać.

Zanim jego ciałko ostygnie.

Tuliła w ramionach swoje martwe dziecko, śpiewając mu cichutko

” Śpij syneczku, śpij

Piękne oczka zmruż „

CZYTAJ CAŁOŚĆ :   WWW.MARTASPYRCZAK.PL


Pamięci Michałka urodzonego w 26 tc.

W Dzień Dziecka Utraconego, 15 października zapal w oknie świeczkę pamięci dla tych wszystkich maluszków, które przegrały walkę o życie.

 1. Ja straciłam swoją córeczkę w 38 tygodniu ciąży. Odeszła cicho, bez żadnych symptomów nieprawidłowości. Dzień po wizycie u lekarza, który twierdził, że wszystko jest w porządku. Przyniosła mi ogromne przesłanie. Pozwoliłam jej odejść, bo wiem, że to, co się stało miało swoje znaczenie i cel, choć z ludzkiego punktu widzenia trudno to zaakceptować.

 2. Bardzo wzruszająca historia. Boli równie mocno jak wtedy kiedy stracilismy z mężem Natalke i Adasia. Nataleczka odeszła od nas tak nagle i niespodziewanie że nawet nie mogliśmy nacieszyć się ciążą. Z Adaśkiem było zupełnie inaczej, od początku walczyliśmy o jego serce…. zabje mocniej czy zwolni jeszcze bardziej? Po każdej wizycie u lekarza bylo znacznie gorzej. Aż moj Synuś zdecydował że chce być w Niebie. Nic nie dzieje się bez przyczyny, bo zostalismy rodzicami po raz trzeci! Michaś jest z nami. Bardzo go kochamy i nasze Aniołki tez.

 3. Dawid bo tak by miał na imię 7 letni chłopczyk, który też odszedł zbyt wcześnie.
  Teraz czuwa na Olkiem- młodszym o 6 lat bratem.
  Byłam młoda ale nie upoważniało to nikogo do bagatelizowania mojej tragedii-
  też usłyszałam słowa „jesteś młoda urodzisz następne…”
  Piękny wzruszający tekst.

 4. W 10tc zaczęłam krwawic… Juz kochałam nad życie ta moja fasolkę, na szczęście dzisiaj jest przy mnie mój Filip. Mój cud, moje życie, moje wszystko…
  Mój brat nie miał tego szczęścia… W 32 tc córeczka urodziła się martwa, formalność, pogrzeb, powrót do rzeczywistości… On do dzisiaj się nie pozbieral. Mama Nikolki, poznała kogoś, założyła rodzinę, funkcjonuje, chwała jej za to, że się pozbierala. Mój brat utknął w tamtym dniu w swoim świecie,zamknął się w sobie…. Dzisiaj szczególnie o Nim myślę i o tym, że byłaby przy Nas jego Nikolka… Dzieli nas 1200km, ale wiem, że on wie, że trzymam go za rękę… A Nikolka jeszcze zostanie utulona do snu przez Niego po tamtej stronie..

 5. Ja w tym roku straciłam dziecko to. Był 12 tydzień myślałam ze już jest bezpiecznie przecież jyz minął ten najcięższy czas ale niestety usg i lekarz ze niestety ale „płód” przestał rosnąć w 8 tygodniu. Ale przecięta pani za 3 miesiące moze próbować dalej … Mnie to bardzo zabolało bo ja chciałam urodzić tego maluszka . Tak bardzo go pokochałam , wiem mi powinno być łatwo bo mam zdrowego kochanego trzylatka . Ale teraz bardzo sie boje kolejnej ciąży czy bedzie OK ….

Zostaw komentarz