tt-732x950

Już 26 marca 2017 r odbędzie się kolejny Półmaraton Warszawski. (KLIK)

W jego ramach można wziąć udział w biegu charytatywnym, aby dzięki temu wspomóc potrzebujących.

Więcej szczegółów tutaj #BiegamDobrze (KLIK)

Specjalnie wytyczoną ścieżką charytatywną, w 12 Półmaratonie Warszawskim pobiegnie także nasz znajomy Maciej! Spośród wielu możliwych organizacji i fundacji charytatywnych dla których poprzez bieg można zdobyć pieniądze, Maciej wybrał naszą zaprzyjaźnioną Fundację WCZEŚNIAK (KLIK) 

Brawo On! 😀

 

Czytaj: Maciej POTWÓR biegnie dla Fundacji Wcześniak

 

A oto, co sam Maciej mówi o akcji:

26 marca pobiegnę w 12. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Wybrałem „ścieżkę charytatywną” Oznacza to że nie płacę za udział tylko namawiam ludzi do wsparcia finansowego. Cały dochód z tej zbiórki zostanie wpłacony na subkonto Fundacji WCZEŚNIAK dla której biegnę w tym roku. To siła PASJII, a jeśli jeszcze przy tym mogę swoim bieganiem pomóc dzieciakom to mam jeszcze więcej zadowolenia z tego co robię i co lubię.”

Pomóżmy Maćkowi zebrać jak najwięcej pieniędzy, które zasilą konto Fundacji WCZEŚNIAK.

Aby wesprzeć akcję, wystarczy wpłacić przynajmniej 10 zł lub więcej.

READY STEADY GO!!!

 

—-

Chcesz sam wziąć udział w akcji?

„Dzięki swojemu startowi w 12. Półmaratonie Warszawskim możesz pomóc potrzebującym. Zarejestruj się do udziału wybierając ścieżkę charytatywną i wybierz jedną z 7 organizacji dobroczynnych, której chcesz pomóc. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w półmaratonie. Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 300 zł fundusze zasilą konto wybranej organizacji, a Ty otrzymasz od niej numer startowy.A jeśli się nie uda? Nie ma takiej opcji! Jeśli do 28 lutego nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie cel, a Ty będziesz miał jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”. Zostań dobroczynnym bohaterem!”

Więcej info na stronie Półmaratonu Warszawskiego w zakładce Biegam Dobrze.

http://pzupolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/

http://pzupolmaratonwarszawski.com/bez-kategorii/biegamdobrze-pobiegnij-charytatywnie-w-12-polmaratonie-warszawskim/

http://pzupolmaratonwarszawski.com/

 

Zostaw komentarz