pucio MK

Dzień dobry. Mamy dziś środę, więc czas na rozmowy o książkach przy kawie :) Pucio <3 Tak, tak – dzisiaj chcę Wam pokazać książkę dla dzieci o przygodach małego Pucia. Jesteśmy, a w szczególności KaźMis zakochani w tej lekturze. Pucio uczy się mówić autorstwa dr Marty Galewskiej – Kustra to książka przeznaczona dla najmłodszych, ale i pomocna takim dzieciakom jak nasz Miś – starszym ale z opóźnionym rozwojem mowy. Autorka jest logopedą oraz pedagogiem dziecięcym, więc doskonale rozumie potrzeby maluchów. ( strona internetowa pani dr KLIK) Pucio

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę!

Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się przede wszystkim na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych i samogłoskach, które są używane już przez roczne dziecko. Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami, w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka.

– możemy przeczytać na okładce

I rzeczywiście! Nie dość, że ilustracje w środku są bardzo miłe dla oka to są na tyle proste, że Kazik bez problemu znajduje i wskazuje konkretne przedmioty. Nasza Misia, która teraz uczy się czytać, ma niesamowitą frajdę z tego, że litery są na tyle duże, że może bez problemu próbować czytać bajkę młodszemu bratu :)

Polecam gorąco :)

Kofka

PS Zapraszam także na YT :)