Miś2 web

Co w maju słychać u naszych Misiów?

1 maja
Miś wyrywa drzwi od zmywarki 😉

8 maja
Pierwsza po chorobie wizyta Misia u cioci Eweliny, psycholog z Dzielnego Misia
„Wróciłeeeem! 😄😄😄
Bardzo tęskniłam za ciotkami w Dzielnym Misiu 💚💚💚
Muszę teraz dużo nadrobić, popracować nad ciałkiem i buzią.
Cały czas biorę sterydy na moje drogi oddechowe więc mam nadzieję, że nie będę już tak chorować i będę mógł spokojnie ćwiczyć

9 maja
W nocy zbieramy całą dokumentację KaźMisia z tego roku, aby zawieźć ją do orzecznictwa. To jest stos papierologii!
„Co rodzice robią po nocach?
Układają dokumentację dziecka potrzebną do nowego orzeczenia o niepełnosprawności.”

10 maja
W orzecznictwie ciaglę czegoś im brakuje, jedna pani mówi co innego niż druga. Załatwiamy na wariata wizytę w CZD u neurologa. Nie mam jak przewieźć Kazika do Centrum a muszę mu załatwić transport. Miś ma ataki padaczki. Rycze pod gabinetem.
„Czasem słyszę, że mam dużo siły.
A to tak bardzo nieprawda, co doskonale wiedzą moi bliscy.
Wczoraj, w połowie patowej sytuacji po prostu stanęłam na środku przychodni i zaczęłam płakać. Tak po prostu. Trochę z bezsilności, bo sytuacja z załatwieniem transportu Kazika do CZD mnie przerosła, trochę z bólu, bo kilka dni temu wypadł mi dysk a wczoraj dosłownie biegałam, żeby wszystko ogarnąć.
Więc tak stałam pod gabinetem, Tata Kazika czekał już w CZD, załatwialiśmy co mogliśmy przez telefon a ja ryczałam. Tyle z mojej siły 😉
Dziś już jest dobrze. Daliśmy radę. Wszystko ogarnięte. Jak zawsze pomogli nam dobrzy ludzie. Bez nich stałabym tam dalej z rozmazanym makijażem. Działamy dalej Z Kaziem wszystko ok!”

12 maja
„No to jedziemy z małym Misiem ogarniać temat ortez na nóżki. Spotykamy się z pracownikami VIGO Mam nadzieję, że zagadają KaźMisia bo pewnie się będzie wkurzał, że ktoś go chce dotykać.”