Mam na imię Marta i jestem mamą tych trzech uroczych Misiów a także aniołkową mamą.

Ukończyłam szkolenie z masażu dzieci i niemowląt metoda Shantala ( zaświadczenie wydano na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, nr 2014/II/103/2 ) oraz kurs pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dziecka w 1 r. życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego.

Z powodzeniem masuje swoje kolejne dzieci i przekazuję swoją wiedzę świeżo upieczonym rodzicom.

Biorę udział w licznych szkoleniach i warsztatach dotyczących rozwoju dziecka, np :

kurs pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dziecka w 1 r. życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego (przebieg rozwoju dziecka w zależności od wielkości i rozkładu napięcia mięśniowego : rozwój przy wzmożonym napięciu mięśniowym, rozwój przy obniżonym napięciu mięśniowym, rozwój dziecka z asymetrią, rozwój dziecka z nierównomiernym rozkładem napięcia mięśniowego, tzn. obniżonym centralnie i wzmożonym obwodowo)

warsztaty „Pozytywne Rodzicielstwo” w Fundacji Dzieci Niczyje (warsztaty z zakresu rozwoju społecznego i emocjonalnego dzieci, kształtowania poczucia własnej wartości u dziecka oraz stosowanie konstruktywnych metod wychowawczych i doskonalenia umiejętności komunikacyjnych z dziećmi.)

warsztaty dla opiekunów dzieci z autyzmem organizowane przez  „Nie-Grzeczne Dzieci” Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Ukrytymi Niepełnosprawnościami im. Hansa Aspergera.

 

 Zapraszam na warsztaty i sesje indywidualne dla przyszłych i obecnych rodziców z takich obszarów ja:

– warsztaty masażu Shantala

– konsultacje dla kobiet w ciąży (wyprawka dla mamy i maluszka, pielęgnacja dziecka po porodzie)

– warsztaty z wielopieluchowania (jak używać pieluszki wielorazowe, w czym prać, jak o nie dbać)

– wprowadzenie do chustonoszenia (organizuję także konsultacje z doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękich)

– wprowadzenie do karmienia dzieci metoda BLW

– zalety karmienia piersią (w razie problemów pomagam w organizacji promotora karmienia piersią lub doradcy laktacyjnego)

– czy warto rodzić z doulą (kim jest doula i czym się różni od położnej)

– wsparcie dla rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych oraz dzieci z niepełnosprawnością ( dystrybucja Niezbędnika Rodzica Wcześniaka, namiary na grupy wsparcia, pomoc przy wypełnianiu dokumentów do Fundacji, baza warszawskich ośrodków rehabilitacyjnych )

– wsparcie dla rodziców zmarłych dzieci ( jakie prawa przysługują przy poronieniu, namiary na grupy wsparcia)

– organizowanie i prowadzenie warsztatów handmade (warsztaty dla dzieci i dorosłych z tworzenia własnoręcznie zrobionych pachnących mydełek, z malowania drewnianych ozdób oraz kolczyków, z szycia tiulowych spódniczek oraz tworzenia uroczych opasek i broszek dla małych i dużych dziewczynek, z ozdabiania świec na specjalne okazje, tworzenia retro biżuterii)

– jeżeli masz pomysł co jeszcze mogłabym dla Ciebie zrobić – zapraszam do kontaktu.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 534 04 64 44 lub mailowo marta@matkakofeina.pl

 

CAŁY DOCHÓD Z WARSZTATÓW/SPOTKAŃ INDYWIDUALNYCH ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA REHABILITACJĘ ORAZ LEKI DLA TRZECH MISIÓW. ( Nie każda świadczona przeze mnie pomoc jest płatna :) )

 

Zostaw komentarz